מערכת שמע לבית

רויאל קום מציגים מערכת שמע ביתית בטכנולוגיה מתקדמת ובשירות מקצועי ויעיל

נהוג למפות מערכות שמע לבית לשניים :

מערכות שמע פונקציונליות לעולם של קולנוע ביתי, משחקי ודאו הקבוצה השניה היא מערכות שמע עם צמד רמקולים למטרת הזנה של מוסיקה 

מערכות שמע לבית איכותיות נותנות תחושה של הופעה חיה גם כאשר אנו מאזינים לשיר מאולפן.

עם ההתקדמות החלה באולם מערכות השמע ניתן לרכוש מערכת שמע ביתית שתכלול בחבילה אחת את שני העולמות ותתאים גם לצפיה בסרטים, משחקי ספורט חוויות של משחקים אינטראקטיביים ובנוסף תהווה סאונד איכותי ומדויק לעניני הטעם בתחום המוזיקה . 

הצוות המקצועי של רואילקום יעזור לכם להתאים את מערכת השמע לצרכים וייעוד שאתם מתכננים לה.

יש להתאים את ההמערכת עאשר אנו מיעדים לה הקרנת סרטים ומשחקים או לחילופין כאשר אנו רוצים להגיע לאיכות סאונד חדה כאשר אנו שומעים מוזיקה.

השימוש במערכות שמע לבית

כיום אנו מוצאים בבתים רבים את מערכות הקולנוע הביתיות. אמנם יש לנו הרבה לאן להתקדם על מנת לקבל איכות קולנועית אמתית ואף כאשר זה יתאפשר עדיין נאלץ להיפרד מסכום כסף נכבד על מנת ליהנות מהתענוג. אך עדיין מערכות השמע הקיימות הינן טובות מאוד ומספקות אותנו בינתיים…

מה זה מערכות שמע לבית?

מערכות השמע לבית הינן בעצם מערכות קולנוע ביתי שזהו שם נרדף למערכות אודיו מרובות ערוצים שמנהלות את מערכות השמע ומערכות הווידאו שיש בבית. המערכות הללו מקושרים למסכים השונים אם זה מסכי פלזמה, מקרנים, מסכי טלוויזיה או מסכי LCD ולמערכות הצפייה הללו מחוברים מערכות הסאונד ברמת שכלול כזו או אחרת… מדובר ברמקולים, רסיברים, אמפליפיירטיונרס או מערכות בס.

כמה יעלה לנו התענוג?

מערכות שמע לבית עשויות להתחיל בעלות של כמה אלפי שקלים כאשר מדובר במערכות הפשוטות יותר באופן יחסי, מערכות אלו יכילו בדרך כלל רסיבר, די וי די ומגברים. והן עלולות לזנק למאות אלפי שקלים כאשר הציוד הינו מקצועי ויקר כמו רמקולים מיוחדים, טלוויזיות משוכללות, מערכות ניהול חכם של כל מערכות השמע והווידאו בבית עם סטרימר שמנהל את הווידאו בכל המערכות שבבית, ועוד.

הרכיבים של הקולנוע הביתי

מערכות השמע לבית מורכבות משני חלקים עיקריים. הסאונד והתמונה. מערכות הסאונד מופעלות בעזרת רמקולים, מגברים ועוד תוספות כמו רמקולי בס ועוד. מערכות התמונה מופעלות על ידי המסכים השונים, מסכי הטלוויזיה וכדומה כאשר לכל אלו מצטרפים המחשבים שמשמשים כשרתים לצורך האחסון של קבצי הווידאו השונים, הם אוספים את כל קבצי הווידאו שבבית ומביאים אותם אל המערכות השונות לצפייה.

מערכות שמע ביתיות רוכשים ומתקינים רק אצל המומחים בתחום. מהרו וצרו קשר עם רויאל קום ותיהנו גם אתם ממערכת משוכללת ונפלאה.

מערכת שמע לבית

מאמרים

 Thumbnail
 Thumbnail
 Thumbnail
קידום אתרים מקצועי בגוגל בניית אתרים
Call
Mail