מערכות אזעקה

אנו חיים בעידן שבו הפיתוח הטכנולוגי אינו מפסיק לרגע, ויחד עם זאת מרביתנו חשים בתחושה של חוסר בטחון אישי, ומיואשים ממערכת האכיפה והחוק. עידן כזה הוא עידן שבו אנשים מבינים שעליהם לדאוג בעצמם לביטחון הבית שלהם או העסק שלהם ולכן הם רוכשים מערכות אזעקה מסוגים שונים שתפקידן להתריע מפני סכנות שונות כשהסכנה החמורה ביותר היא הסכנה של חדירת אדם בלתי רצוי לשטח הבית או העסק, או סכנה של פריצה.

 

מערכות אזעקה לבית ולעסק

יש היום בשוק מגוון של מערכות אזעקה שנועדו לתת לבעל העסק או לבעל הבית התראה אודות נוכחותו של אדם כלשהו בעסק או בבית, או אודות שבירה של חלון בבית או בעסק, המערכות הללו יכולות לפעול באופנים שונים, יש מי שיפעיל את האזעקה שלו באופן קווי, ויש מי שיפעיל את האזעקה לעסק שלו באופן אלחוטי, ויש מי שיחבר את מערכת האזעקה שלו למחשב הביתי שלו וכך הלאה והלאה. 

מערכות אזעקה לבית של היום פועלות באמצעות גלאים שונים שנועדו לזהות שנויים שמתרחשים בשטח או התפתחויות שונות בשטח. בכל עסק או בכל בית אנו נוכל למצוא גלאים שונים, הכל בהתאם לצרכיהם של הבעלים, ובהתאם ליעדים שהם רוצים להשיג באמצעות מערכות ההתראה המופעלות באמצעות מערכת האזעקה.
 

להלן רשימה של גלאים נפוצים שניתן למצוא כמעט בכל מערכות אזעקה :

  • גלאי נפח פנימי – זהו גלאי הפועל עם חיישן אינפרא אדום ובעזרתו הוא מזהה שנויים שחלו בתוך החלל הפנימי בבית, הגלאי מזהה את השינוי, לאחר שהוא זיהה שינוי בטמפ' בחלל הפנימי. 
  • גלאי נפח חיצוני – גלאי המותקן על המעטפת החיצונית של הבית, הגלאי הנ"ל מתריע מפני נוכחות אנשים זרים בשטח שמסביב לבית. 
  • גלאי חלון או וילון – גלאי שמצליח לזהות תנועה באזור החלון, ומזהה מצבים כמו ניפוץ חלון, שבירת תריסים וכד'. 
  • גלאי אקוסטיקה – גלאי פנימי שיש בתוכו מיקרופון שמזהה קולות ורעשים אפילו העדינים ביותר והחלשים ביותר, גלאי כזה יוכל לזהות רעש של שבירת חלון, דפיקות על הדלת, סחיבת חפצים מהבית, ועוד. 
  • גלאי נפח משולב אקוסטי פנימי – גלאי ייחודי המתחבר למערכת אזעקה קווית וחייב בתשתית מוקדמת עם חיווט או העברת כבל, משלב בתוכו גם גלאי אקוסטי וגם גלאי שבר זכוכית ומיועד למצבים שבהם יש צורך להגן מפני חדירה פנימית לחדר עם חלונות גבוהיםוכן, כדי להפעיל את האזעקה עוד בעת שבירת החלון ולפני החדירה לתוך הבית. 
  • גלאי נפח פנימי לחיות –גלאי המאפשר תנועת חיות בשטח המאובטח עד משקל מקסימלי של 38 ק"ג. 
  • גלאי קרן חיצוני – גלאי המופעל באמצעות שתי קרני לייזר אשר מזהות תנועה בטווח "הראייה" שלהן ומונעות חדירה לבית. פתרון חסכוני ויעיל למדי. 
  • גלאי קרן סורג במגוון גדלים לחלונות – משמשים כ"סורג אלקטרוני" פנימי או חיצוני להגנה היקפית על כל הפתחים בלי לפגוע בשגרת החיים של המתחם המוגן.

 התקנת מערכות אזעקה

התקנה של מערכות אזעקה לבית או מצלמות אבטחה אינה עניין פשוט והיא חייבת להתבצע רק ע"י חברה מקצועית המתמחה בנושא, ואשר יש לה ניסיון וידע מקצועי בכל מה שקשור למערכות אזעקה. אנו חברת רויאל קום גאים להיות אחת החברות הבולטות בתחום האבטחה והמיגון עם נסיון וידע רב שצברנו במשך השנים, אז מי מכם שמחפש את מערכת האזעקה הטובה ביותר, שתותקן ע"י חברה שעובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונותנת את השירות האדיב ביותר, הרי שמומלץ לו לפנות לרויאל קום.

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה לבית

מאמרים

 Thumbnail
 Thumbnail
 Thumbnail
קידום אתרים מקצועי בגוגל בניית אתרים
Call
Mail