חשמל חכם

חשמל חכם , אינפורמציה חיונית כאשר בונים בית חכם לקוחות רבים נוטים להתלבט בנוגע להתקנת מערכות בית חכם !

גם היום יש חלק גדול באוכלוסיה שאינם מסתדרים יתר על המידה עם הטכנולוגיה , אלה תופסים את כל ענין הבית החכם כמאים והיו מעדיפים להתרחק הממנגנונים חכמים ו"מורכבים " מסוג זה .

אנו ברויאל קום מפתחים ומתקינים מערכות חשמל חכם יעילות וקלות לתפעול כך שהשירותים המתרקדמים שלנו אינם בהכרח בתאימים לכאלה החובבים טכנולגיה ואלקטרוניקה המערכות שלנו קלות לתפעול ע"י כל אחד .

בראש ובראשונה יש לקחת בחשבון שיקולים תקציביים הנובעים מאפשרויות תשתית מהמוצרים עצמם ומשירותי ההתקנה והתחזוק.

תשתיות אלה מתבטאות ברמת לוחות החשמל הנבדלות בגודלן מבתים רגילים ללא מערכות אלה מערכות אלה לא אסתטיות במיוחד והן דורשות חדר אחסון מיוחד.

כיצד לבחור מערכת חשמל חכם

נניח והחלטתם לרכוש מערכת מסוג זה, כל שנותר להחליט זה סוג המערכת . וכאן נכנס משתנה הספק , 

ההיקשרות עם הספק אינה נגמרת עם השלמת ההתקנה אלא מדובר בספק שתישארו איתו בקשר למטרות תחזוקה של המערכת לכן יש לבחור ספק מערכות חשמל חכם מקצועי אמין ובעל נסיון .

וכאן נכנסת לתמונה חברת רויאלקום חברה מובילה בישראל בתחום בתים חכמים , מערכות חכמות לרבות קולנוע ביתי, חדרי ישיבות ועוד לרואילקום מספר רב של לקוחות מרוצים וביניהם עסקים גדולים ,קניונים 

חנויות דגל ועוד לבירורים נוספים והזמנות של אחד משירותינו הרבים צרו קשר עוד היום

מה זה חשמל חכם?

בסופו של יום עבודה אתם כמהים לחזור לבית ממוזג ונעים? או לחילופין בימי החורף, הייתם רוצים לחזור לבית חם ומוסק? הבעיה שאין לכם את הגמד הקטן שיפעיל עבורכם את המערכות הללו לפני שתגיעו הביתה. זה נשמע יותר כמו חלום מתוק. אז זהו, שכבר לא צריך לחלום. מערכות חשמל חכם מגשימים לנו את החלומות והופכים אותם למציאות.

חשמל חכם זהו בית שבו מתנהלים כל המכשירים האלקטרוניים באמצעות שליטה חכמה מרחוק. הכול מרוכז אל תוך מערכת אחת כמו אל המחשב, אל מכשיר הטלפון או אל שלט שבאמצעותם מפעילים את מוצרי החשמל.

מה הן המערכות הקיימות לניהול חשמל חכם?

  • ניהול מערכות שליטה, בקרה והתראה – מערכות מעין אלו עוסקות במתן של הגנה רחבת היקף של הבית מפני מגוון מפגעים קיימים. אם זה מפני אש, עשן או בעיות חשמליות. כמו כן מפני פריצות ואפילו מפני הצפות. המערכות הללו כוללות מצלמות וגלאי עשן ועוד, כאשר אלו מסוגלות לתת התראה בזמן אמת לבעל הבית אף כאשר הוא נמצא רחוק מהמקום.
  • ניהול המערכות האלקטרוניות שבבית – מערכת ניהול מסוג זה עשויה להכין לנו את הבית לקראת בואנו. אם זה חימום בחורף או קירור ומיזוג בקיץ. חימום דוד המים או תנור האפייה ועוד. כך ניתן להתחיל בעבודות הבית או בהכנת הארוחה בטרם הגענו הביתה.

התקנה של מערכת כזו לבית דורשת מומחיות רבה לצד ניסיון ומקצועיות. חברת רויאל קום מציעה לכם את השירות המושלם עם הציוד הכי טוב ואיכותי. מערכות חשמל חכם לבית מתקינים רק על ידי חברת רויאל קום. הצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצה שלנו ותיהנו גם אתם משליטה מלאה אף מרחוק, על הבית שלכם ועל מוצריו.

חשמל חכם

מאמרים

 Thumbnail
 Thumbnail
 Thumbnail
קידום אתרים מקצועי בגוגל בניית אתרים
Call
Mail