מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה הינם אחד הכלים הפופולאריים והשימושיים ביותר כיום בהגנה על בתים, משרדים ועסקים. מצלמות האבטחה מאפשרות לשדר תמונה או התרחשות למוקד מסוים שבאמצעותו אפשר לפקח ולשמור על הביטחון במבנה או בכל מקום אחר.

סוגי מצלמות האבטחה ושימושיהם השונים

ישנם שני סוגי מצלמות אבטחה מרכזיות, שלכל אחת מהם קיים שימוש שונה מן האחר:
•    התקנת מצלמות אבטחה רגילות – מצלמות אבטחה מסוג זה הם מצלמות אבטחה חשופות, המאפשרות בעיקר להרתיע ולהרחיק את הפורצים או העבריינים למיניהם בכך שהם ימנעו לעשות עבירה במקום שמצלם ומתעד את הנעשה בו. אך מנגד במצלמות כאלה קל יותר לפגוע ולהסתתר מפניהם ברגע שיודעים היכן הם מצלמים ומה הם מצלמים.
•    התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור – מצלמות אבטחה מסוג זה הם מצלמות אבטחה מוסתרות המוחבאות בחלל החדר ואין באפשרות הפורץ או העבריין לדעת היכן הם ומה הם מצלמות – הם אינן מרתיעות פורצים אך מאפשרות תיעוד מלא ללא אפשרות לפגוע בהן או להסתתר מפניהן.

מהם היתרונות במצלמות אבטחה?

ניהול כוח הרתעה: אחד היתרונות הבולטים ביותר במצלמות אבטחה הוא כוח ההרתעה שהן מייצרות, עבריינים או פושעים רבים יעדיפו להימנע מפריצה או כל סוג של ונדליזם אחר במבנה שבו מותקנות מצלמות אבטחה גלויות לעין – שיחשפו אותם בעת ביצוע העבירה דבר שיקל על תפיסתם והעמדתם לדין בסופו של דבר.
מערכת זיהוי מידי משולבת אודיו ווידאו: יתרון נוסף של מצלמות האבטחה הוא הזיהוי המידי והמדויק של כל מי שעומד בחשיפה אל עדשות המצלמות.  כמובן שזה תלוי במספר דברים נוספים כמו: איכות המצלמה, זווית המצלמה, מיקום ועוד אך לרוב מצליחות מצלמות האבטחה להביא לזיהוי מלא של הנאשם ובכך מקלה על תפיסתו וזיהויו.
שליטה על עובדים מרחוק: בנוסף לשימוש הטריוויאלי של מצלמות האבטחה הוא לעסקים. מערכות אלו מגנות לא רק מפני פריצות ומקרי וונדליזם אלא נותן לבעל העסק תמונה מלאה על הנעשה בגבולות העסק, מי עובד ומי קצת פחות ומאפשר לבעל העסק לשלוט ולפקח על העסק שלו מרחוק.
שליטה במצלמות באמצעות הטלפון הנייד: היום ניתן לשלוט על הנעשה בעסק או בבית מכל מקום באמצעות הסמרטפונים – במערכות המתקדמות יותר ניתן להוריד אפליקציה שדרכה ניתן להתחבר ישירות אל מצלמות האבטחה בעסק או בבית שלך ודרך הסמרטפון להישאר מעודכן תמיד ולדעת מה נעשה בזמן שלא נמצאים בקרבת מקום.
ניהול בזמן אמת: בעת פריצה או כל מעשה חריג אחר ניתן לקבל תמונת מצב בזמן אמת ישירות לסמרטפון, דבר שמקנה את האפשרות לשמור על הבית או העסק גם אם אתה לא בקרבת מחשב או כל מערכת אחרת המאפשרת להביא תמונת מצב ישירה. שליטה באמצעות הסמארטפון מאפשרת גם חיבור מיידי למערכות הניהול של המשטרה, כיבוי האש ומערכות שליטה פרטיות האחראיות על מיגון הבית או העסק ישירות למספר הנייד שלך מבלי שתצטרך לעשות פעולה אקטיבית מיוחדת.

התקנת מצלמות אבטחה

מאמרים

 Thumbnail
 Thumbnail
 Thumbnail
קידום אתרים מקצועי בגוגל בניית אתרים
Call
Mail