השימושים במערכות אזעקה

אנשים רבים מעידים כי הם חשים חשופים וחסרי ביטחון אישי וזאת בגלל הכשלים של מערכת האכיפה והחוק. לאור המצב הם לוקחים את הביטחון שלהם לידיים ומנסים לדאוג לעצמם בכוחות עצמם. הפיתוחים הטכנולוגיים המתחדשים בכל עת באים לעזרתנו גם בתחום זה ומאפשרים לנו למצוא את המענה המושלם שיעניק לנו את הביטחון המלא בבית או בעסק. מדובר במערכות אזעקה לבית או לעסק ובעצם לכל מקום בו נדרשת השמירה מפני פריצה או חדירה של אדם שאינו רצוי.

מערכת האזעקה מתריעה

ישנם מגוון מערכות אזעקה שתפקידם לתת התראה לבעל הבית או לבעל העסק על אודות נוכחות אדם כלשהו במקום. מערכות אלו ניתנות להפעלה באופנים שונים. ישנן מערכות הפועלות באופן קווי וישנן מערכות אחרות הפועלות באופן אלחוטי. ישנה אפשרות של חיבור מערכת האזעקה למחשב וכן הלאה והלאה…

כיצד פועלות מערכות אזעקה?

כיום פועלות מערכות אזעקה באמצעות גלאים שונים שתפקידם לזהות שינויים או התפתחויות שמתרחשות בשטח. לכל בית או עסק מותאמים הגלאים השונים בהתאם לצרכים המשתנים של אותו מקום, ובהתאם ליעדים אותם חפצים להשיג על ידי מערכות ההתראה השונות המופעלות בעזרת מערכת האזעקה.

נכיר את הגלאים הנפוצים אותם נמצא במערכות האזעקה השונות:

  • גלאי נפח פנימי – גלאי זה פועל בעזרת חיישן אינפרה אדום וכך הוא מזהה שינויים בחלל הפנימי בעקבות זיהוי של שינוי בטמפרטורה שבתוך חלל זה.
  • גלאי נפח חיצוני – גלאי שמותקן על המעטפת החיצונית של המקום והוא מתריע מפני אנשים זרים הנמצאים באזור שמסביב לבית.
  • גלאי חלון – גלאי שמסוגל לזהות תנועה באזור החלון ומזהה מצבים שונים כמו שבירת תריס או ניפוץ החלון.

קיימות אפשרויות רבות נוספות שתורמות רבות לביטחון האישי. לפרטים נוספים צרו קשר עם רויאל קום ותקבלו שירות מקצועי ואיכותי ביותר ותיהנו גם אתם משקט נפשי.

השימושים במערכות אזעקה

מאמרים

 Thumbnail
 Thumbnail
 Thumbnail
קידום אתרים מקצועי בגוגל בניית אתרים
Call
Mail