היתרונות בבית חכם

בית חכם זהו כינוי לבית שהמערכות האלקטרוניות שבו ניתנות לשליטה על ידי המחשב וכל המערכות שבבית, מרוכזות אל מערכת אחת כמו המחשב השלט או הטלפון שהיא זו ששולטת ומנהלת את כל המערכות ובאמצעותה ניתן לבצע את כל הפעולות הנדרשות.

למה לנו "בית חכם"?

כדי להבין את התועלת שבמערכת "בית חכם" נפרט אילו מערכות קיימות כיום ומה הן האפשרויות השונות של מערכת שכזו ומזה נלמד על חשיבותה של המערכת.

  • ניהול של מערכות התרעה, שליטה ובקרה – המערכות הללו עוסקות במתן הגנה היקפית של הבית ולא רק מפני פריצות אלא גם כהגנה מפני עשן ואש, בעיות חשמליות בבית ועוד. מערכות אלו כוללות גלאי עשן, מצלמות ועוד.
  • מערכת לניהול האלקטרוניקה שבבית – המערכות הללו אחראיות על ההפעלה של המכשירים השונים שבבית תוך תיזמון מרחוק. לדוגמא – הפעלת מערכת המיזוג בטרם מגיעים הביתה, הפעלת דוד המים או תנור האפייה ועוד.
  • מערכת לגיל הזהב – בעזרת המערכת המתוחכמת והמתקדמת של הבית החכם, ישנה האפשרות לבני הגיל השלישי לדאוג באופן עצמאי לכל העניינים היומיומיים בלי להזדקק לעזרה רבה מידי מסביבתם. מערכת זו דואגת לביטחונם בעת מצוקה או סכנה וכאשר המערכת קולטת מצב שלילי שעשוי להתרחש, מפעילה המערכת את האופציה של התרעה בפני האנשים הקרובים על כך ובכך נמנעים מצבים שאינם רצויים ואפילו אסונות.

כיצד שולטים על הבית החכם?

קיימות אפשרויות שונות של שליטה על הבית. ישנה האפשרות של שלט פשוט, או כזה עם מסך מגע שדרכו ניתן לגשת אל הממשק שבאמצעותו ניתן לבחור את המכשיר אותם מעוניינים להפעיל. ישנה גם האפשרות של שליטה באמצעות המכשיר הסלולרי שמשמש כשלט רחוק ואף מאפשר לצפות בעזרת המצלמות המתרחש בבית בעזרת תשתית של חשמל חכם.

חברת רויאל קום מציעה מערכות לבית חכם, הציוד הינו מהטובים ביותר בארץ ובעולם וההתקנה היא אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים עם אחריות מלאה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים

 Thumbnail
 Thumbnail
 Thumbnail
קידום אתרים מקצועי בגוגל בניית אתרים
Call
Mail