אודות

חברת רויאל קום מציעה מגוון פתרונות בתחום מערכות קולנוע ביתיות, חשמל חכם ומערכות וידאו ואודיו לבית ולעסק.

 

החברה נמצאת בבעלות אופיר תעשה, אשר בעל ניסיון רב בתחום מערכות האודיו וידאו וחשמל חכם ומתחייבת למתן שירות מקצועי ואחריות על כל העבודה. 
 

ברויאל קום מתמחים במכירה, התקנה, תיקון ושדרוג של: • מערכות שמע • בית חכם • וידאו אודיו • רמקולים שקועים

 

 

ההתאמות הנדרשות היום בין חלקי המערכות השונים דורשים הבנה מעמיקה בסאונד המשולב עם הבנה במערכות, כבלים ואפילו בעיצוב ואדריכלות. בית המעוניין להרכיב מערכות של רמקולים נסתרים ושקועים צריכים להתייעץ עמנו כבר בתחילת הבנייה, ולכן, אנו ממליצים לבוא ולהתעדכן בחדשות האחרונות בתחום העיצוב משולב מערכות שמע ווידאו. ברויאל קום תוכלו למצוא את כל אלו ועוד חדשנות בלתי מתפשרת של איכות וגימור גבוהים לעבודות ההרכבה. 
כל המערכות המשווקות אצלנו הן מערכות המיוצרות בשורה הראשונה של החברות בתחום בארץ ובעולם. 
אצלנו, ברויאל קום, תמצאו שירותים ופתרונות לאדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי תאורה ויועצים .

 

הקו המנחה את החברה, מיום הקמתה,הוא שאיפה למצוינות והשקעת מאמצים בייעול , תוך הקפדה רבה בשלבי התכנון והייעוץ לצד מתן שירות ופיקוח צמודים, תמיכה והעמקת הקשר עם הלקוח . הרעיון המרכזי הוא לתת ללקוח את המוצר שהוא רוצה במחיר שהוא יכול. וזה אתגר שאנו שמחים לעמוד בו בכל עת.

 

עם לקוחות החברה נמנים בתי עסק, ועדי בתים ולקוחות פרטיים רבים.
בזכות ניסיוננו עתיר השנים, לקוחותינו נהנים משקט נפשי ובטחון רב במוצרינו, בשירותים ובשירות שהם מקבלים לאורך כל הדרך. גם בזכות המערכות המקצועיות וגם בזכות הידיעה כי לכל עבודה יש "גב" – היא מתבצעת באחריות מלאה וניתן לפנות אלינו בכל בעיה ושאלה. נשמח לעמוד לשירותכם
רויאל קום.
בית חכם

מאמרים

 Thumbnail
 Thumbnail
 Thumbnail
קידום אתרים מקצועי בגוגל בניית אתרים
Call
Mail